Компанія Франке гарантує якість цієї продукції, але у разі виявлення дефектів, що виникли в процесі виробництва, про них потрібно повідомити протягом 24 місяців з дати продажу цієї техніки. Ця інформація має бути підтверджена документом продажу, що видається продавцем (напр. Фіскальним чеком), у якому зазначено назву продавця, дату продажу техніки, інші характеристики продукції (серія, модель).

Щоб дана гарантія діяла протягом усього вищезазначеного періоду, необхідно:
– Це обладнання використовувалося виключно в домашніх умовах, а не на підприємницькій діяльності або професійних кухнях.
– Всі операції встановлення та підключення обладнання (до електрики, води, газу) були виконані дуже ретельно та відповідно до правил установки, описаних в інструкції з використання;
– Усі операції використання даної техніки, так само як і періодичне технічне обслуговування, виконувались згідно з правилами, зазначеними в Інструкції з використання;
– Ремонт даної техніки проводився лише у мережі авторизованих компанією Франке сервісних центрів та використовувалися виключно оригінальні запчастини.

Якщо з моменту продажу цього продукту протягом 6 місяців було виявлено виробничий шлюб, компанія Франке зобов’язується виправити цей дефект шляхом: ремонту чи заміни дефектних деталей, без будь-якої оплати з боку клієнта.

Починаючи з сьомого місяця до кінця терміну дії гарантії (24 місяці), а також у випадку, коли клієнт не може підтвердити, що дефект існував з дати продажу, Франке, у будь-якому випадку, бере на себе зобов’язання покрити витрати на роботу та запчастини, клієнт оплачує лише вартість виклику майстра.

Якщо виникла потреба зробити заявку на ремонт, клієнт може вибрати найближчий авторизований сервісний центр. Також цей список мережі авторизованих сервісних центрів Ви можете знайти на сайті компанії Франке Україна.

Гарантійний ремонт або заміна деталей цього обладнання можливі лише протягом 24 місяців з дати продажу, тобто до закінчення терміну дії цієї гарантії.