Бажання
Додайте товари до списку бажань
ФОП Золотоцька Надія Юріївна - Офіційний партнер ТОВ "Франке Україна"
0
Мій кошик

Витяжки Franke

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Фільтр
Ціна, грн
Колір
Ширина, мм
Тип монтажу
Потужність
Сенсорне управління
Клас споживання електроенергії
Максимальна продуктивність, м3/г
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Витяжки Franke для кухні: широкий модельний ряд

У процесі приготування їжі в повітря може виділятися не тільки неприємний запах, але й різні продукти горіння, пар, дим. Щоб уникнути потемніння стелі над плитою, просочування оздоблювальних матеріалів важкими запахами, появи плям, для очищення повітря безпосередньо в процесі приготування, на кухні встановлюють витяжки. Швейцарські витяжки Franke відносяться до найбільш високотехнологічних сучасних пристроїв. 

Витяжки для кухні «Франке»: функціональність та практичність

Кухонні витяжки оснащені фірмовим жировим фільтром Franke, продуктивним електродвигуном з високою енергоефективністю. Витяжки Franke функціонують у двох режимах роботи: поглинання повітря над варильною поверхнею з подальшим виведенням його у вентиляційний канал та рециркуляція забрудненого повітря з поверненням його у приміщення.

 • Широка варіативність типів управління – кнопковий (Inca Plus FBI 737 XS/BK), електронний (Franke Mythos FMY 908 BI WH, Franke Inca FBI 537 XS LED), слайдерний (Franke Inca Smart FBI 525 GR), дистанційний (серії Maris, Tube), сенсорний (Franke Maris 2.0 FMA 2.0 607 BK), що дозволяє купити витяжку Franke з урахуванням будь-якого бюджету.
 • Можливість вибору сучасної витяжки «Франке» відповідно до особливостей кухні з різним дизайном: класичні, острівні, телескопічні, вбудовані або декоративні моделі.
 • Висока продуктивність витяжок Franke – завдяки регулюванню потужності в 3-4 діапазонах та наявності дуже інтенсивного режиму (зокрема, як у моделей Franke Inca FBI 537 XS LED, Franke Inca Smart FBI 525 XS), є можливість видаляти сторонні запахи максимально швидко.
 • Низький рівень шуму забезпечується завдяки оснащенню конструкції витяжки Franke спеціальними панелями та звуконепроникними прокладками.
 • Залежно від моделі, пристрій відключається в автоматичному режимі через 0,5 години роботи або відповідно до налаштувань таймера.
 • Електронна панель оснащена індикатором стану фільтра.
 • В процесі покупки необхідно орієнтуватися на габарити: витяжка Franke має дорівнювати ширині плити або трохи виступати за її межі.

Для більшої зручності в конструкції будь-якої моделі подібного обладнання передбачене підсвічування, яке в похмуру погоду є додатковим джерелом освітлення.

Яку витяжку Franke купити: типи конструкції

При виборі кухонної витяжки Franke варто звернути увагу на технічні параметри, тип монтажу конструкції відповідно до габаритів кухні, особливостей приміщення, кухонних меблів та інтер’єру. Матеріалом для виготовлення витяжок Franke може слугувати нержавіюча сталь, чорне й біле скло, а також виробник пропонує конструкції з панелями з натуральної деревини.

 • Для настінного монтажу – подібні конструкції оптимально підходять для будь-яких приміщень, зокрема це моделі Franke Turn FTU, Franke Maris FMA, Franke Smart Deco FSMD 508 BL.
 • Острівні або стельові – раціональне рішення для нестандартних інтер’єрів, якщо плита й робоча поверхня розміщуються посередині кухні. У даній лінійці ергономічні витяжки Franke Crystal, «Франке» Tube.
 • Вбудовані – підходять для невеликих кухонь до 9 кв. м, їхня зручність пояснюється можливістю легко й просто заховати очисник повітря в шафу. Серія представлена ​​моделями Franke Smart Telescopic, Inca Plus FBI 737 XS/BK, «Франке» Maxima, Franke FBI 737 XS Led.
 • Підвісні конструкції дозволяють значно заощадити простір на кухні. Їх можна закріпити на стіні або повісити над каміном. Над витяжкою Franke можна розмістити ще одну шафку, максимально використовуючи кухонний простір.

Виняткову функціональність та єдиний дизайн забезпечить комплект витяжка Franke разом з варильною поверхнею в колекціях Frames By Franke. Завдяки одночасному вмиканню й регулюванню роботи витяжки в залежності від ступеня інтенсивності функціонування плити, забезпечується ідеальний клімат на вашій кухні.

Як правильно вибрати витяжку «Франке» для кухні

Кухонні витяжки «Франке» давно вже перестали бути предметом розкоші, більшість цих моделей можна придбати за цілком доступною ціною. Головна перевага кухонних витяжок «Франке» – зразкова якість й висока функціональність в поєднанні з розумними цінами. Виробляється техніка даного бренду у Швейцарії, Німеччині, Франції, Італії, Туреччини, Словаччини та в решті європейських країн.

Концерн Franke є одним з найбільших у світі виробників кухонного обладнання – професійного та побутового. Протягом багатьох років наша компанія є офіційним дилером «Франке». Завдяки тривалій співпраці з компанією, можемо професійно допомогти покупцям зробили вдалий вибір витяжки Franke та іншої кухонної техніки.

Вгору